PILATUS SWISS DENTAL GMBH

NTA İmplant, merkezi İsviçre'de bulunan Pilatus Swiss Dental Gmbh markasıdır.

Vizyoner yaklaşımımız Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre, Güney Kore ve Fransa'da kurduğumuz üstün ortaklıklarla desteklenmektedir. Bu özel çözüm ortaklarımız, ürünlerimiz için araştırma, geliştirme, üretim ve kusursuz yüzey işleme faaliyetlerini yürütmektedir. Seçkin ortaklarımız, dental pazarın karmaşık inceliklerine hakimiyetlerini 35 yılı aşkın süredir sürdürmektedir.

YÜKSEK KALİTE

Güvenilir ve güvenli tedavi yöntemleri kullanılarak etkileyici ürünler üretiyoruz.

SON TEKNOLOJİ

Son teknoloji ışığında Diş Hekimliği dünyasında en güncel yenilikler.

ÇÖZÜM ORTAĞI

İleri teknolojiyi kullanarak kısa zamanda ihtiyaca yönelik çözüm üretiyoruz.

NTA GÜVENCESİ

Dünyanın neresinde olursanız olun, implantlarımız NTA güvencesi ile ömür boyu garantilidir.

Doğru çözüm partneri100%
7/24 Anında destek100%
Geniş ürün yelpazesi100%

“Değişmek gelişmektir; sık değişmek ise mükemmel olmaktır.”

Winston Churchill

EXOCAD

Dijital araçlarla hassas planlama, restoratif diş hekimliğinde ihtiyacınız olan sonuçları almanızı sağlar. Dijital Diş Hekimliğinde ihtiyaç duyulan EXOCAD uyumlu dijital kütüphaneyi indirmek için lütfen tıklayınız.

v1.01

PRODUCT

TARİHÇEMİZ

“NTA İmplant, yüksek kalitede diş implantları üreterek implant diş hekimliğinde çözümler sağlamaktadır." Tüm ürünlerin; ürün geliştirme, üretim süreci, pazarlama, tanıtım ve ticari marka hakları yasal olup şirketimize aittir. Ürünler implantoloji alanındaki güncel bilimsel veriler ışığında en son teknolojiler kullanılarak geliştirilmektedir.

Firmamız, vidalı ve press-fit implant sistemlerini  bir arada barındıran dünyadaki tek ve öncü çözüm ortağınızdır.  

images/sampledata/features/abots.jpg

KURUMSAL

Nta İmplant, Nta Shorter İmplant, Nta Shorter Plus İmplant ve Nta Hybrid İmplant markaları altında “Vidalı” ve “Press-fit” olarak aksesuarları ile birlikte iki tip implant üretmekteyiz. 

Şirketimize ait Kalite Sistemi Yönetim Sertifikaları ise FDA, CE, ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 ve ISO 10002:2018 sertifikalarıdır.

ABD, İSVİÇRE, GÜNEY KORE ve FRANSA'daki çözüm ortaklarımız ürünlerimiz için araştırma, geliştirme, üretim ve yüzey işleme faaliyetlerini kendi ülkelerinde yürütmektedir. Bazı ortaklarımız dental pazarda 35 yıldan fazla deneyime sahiptir.

VİZYON & MİSYON

Misyonumuz, yüksek kaliteden ödün vermeden etkili, güvenilir ve güvenli tedavi yöntemlerini kullanarak tüm dental implant endikasyonlarını kapsayacak şekilde her zaman en geniş ürün yelpazesine sahip en etkileyici ürünleri üretebilmektir.

Vizyonumuz ise, sürekli bilimdeki en güncel araştırmalar ve gelişmeler ışığında bilimsel yenilikleri bir araya getirip sizlere yüksek kalitede, yeniliklere açık, erişilebilir fiyat politikası kullanarak, implant vakalarında çözüm sunabilecek farklı implant sistemlerine sahip ürün gamı sunabilir olmaktır.

İleri teknolojiyi kullanarak kısa zamanda ihtiyaca yönelik ürettiğimiz çözümleri en hızlı ve güvenilir yöntem ile sizlere ulaştırmak ve erişebilir olmak en büyük farkındalığımızdır.

 

360° ESNEK KONUMLANDIRMA

Shorter Dayanaklar tamamen değiştirilebilir ve kilitlenen konik bağlantı sayesinde benzersiz 360° konumlandırmanın tüm avantajlarından yararlanır.

EĞİMLİ OMUZ

Shorter implantların eğimli omuz yapısı, implant yerleştirme sırasında esneklik sağlar ve etkileyici kemik iyileşmesi için alan yaratır.

PLATO TASARIM

Plato tasarımı, aynı uzunluk ve çaptaki vida tipi bir implanta kıyasla en az %30 daha fazla yüzey alanı sunar ve implantın kanatları arasında olgun haversian kemik sisteminin oluşumu için boşluk sağlar.

1.5° KİLİTLENEN KONİK BAĞLANTI

1.5° derece kilitlenen konik bağlantı, implant-abutment arayüzünde bakteri sızdırmazlığı sağlar ve bakteri sızdırmazlığı, mikro-sızıntı sorunlarını önler.

HA YÜZEY

Tüm Shorter İmplantlar, ABD'de dünya çapında bilinen bir implant kaplama ve yüzey işleme şirketi tarafından temizlenir ve HA ile kaplanır.

DÜŞÜK HIZDA FREZLEME

Shorter’ın 50 RPM'de ve irrigasyon olmadan titanyum genişleticilere (reamer) sahip düşük hızlı frezleme sistemi, hekimlerin otolog kemik toplayabilmesine olanak tanır.

MARKALARIMIZ

NTA İMPLANT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

SHORTER PLUS İMPLANT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

HYBRID İMPLANT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

BİZİ TAKİP EDİN!

Düzenlenen eğitimlerimizden ve yeniliklerden haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip ediniz.